Krediye ihtiyacınız mı var? Acil olarak nakit ihtiyacı olan kişiler kredi başvurusunda bulunabilir. Bazı gerekçelerden dolayı birçok banka kredi isteklerini onaylamamaktadır. NKolay kredi ile birçok kişi kolay bir şekilde kredi alabilmektedir.

nKolay Kredi Nedir?

nKolay kredi, Aktif Bank müşterisi olan herkes için kolay kredi çekebilmek amacıyla oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sistemi diğer kredilerden ayıran yönü ise kişinin kredi notuna bakılmaksızın kredi verebiliyor olmasıdır. Kredi not düşük olanlar da iyi olanlar da bu sistem sayesinde kolayca kredi çekebilmektedir. Ayrıca N Kolay Kredi ile kredi ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için bankaya gitmeniz gerekmiyor. Online işlemler ile bu krediye kolayca başvurulabiliyor. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra krediniz sizlere veriliyor.

Fakat her başvurana kredi verildiğini söylemek yanlış olur. Çünkü her banka gibi bu bankanın da müşterilerinden beklediği bir takım şartları karşılaması gerekiyor.

NKolay Kredi Nasıl Alınır?

NKolay kredi adı üzerinde kolay bir kredi türüdür. Aktifbank müşterisi olan kişiler online işlemlerinden bu krediye kolay bir şekilde başvurabilirler. Aktifbank online işlemler kısmından nKolay kredi sekmesine giderek gerekli alanları doldurduktan sonra hemen nKolay krediye başvurabilirsiniz. Bu aşamadan sonra da kredi başvurunuzun incelenmesi için bir süreç karşınıza çıkacaktır. İnceleme sonucu verilen karar bankanız tarafından size bildirilecektir.

NKolay Kredi Başvurusu

NKolay kredi kolay verildiği gibi kolay da başvuru yapılmasını sağlamaktadır. Bu krediye başvurabilmek için kredi alacak olan kişinin Aktifbank müşterisi olması gerekmektedir. Aktifbank müşterisi olan kimse online işlemler kısmından NKolay kredi seçeneğini seçerek gerekli alanları doldurduktan sonra kredi başvurusunu yapabilir.

Kredi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kredi almak oldukça kolaylaştırıldı. Peki ya alınan krediyi geri ödemek? Kredi alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat etmezseniz geri ödeme dönemleriniz oldukça zor ve baş ağrıtıcı şekilde geçebilir.

Öncelikle kredi alacağınız bankanın dosya masrafı oranlarına dikkat etmelisiniz. Size fazlasıyla masraf çıkaran bankalardan uzak durmalısınız. Çünkü bu masraflar geri ödemenize yansıtılacağı için sizi zor durumda bırakabilir.

Diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise karşılaştırmadır. Size kredi veren bankalar arasında bir karşılaştırma yapmanız geri ödemeniz konusundan oldukça faydalı olacaktır. Bu nedenle geri ödemesi en düşük olan bankayı tercih etmeniz daha raht bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayacaktır.

Vadelere dikkat edin. Çünkü vade süresi arttıkça ödemeniz gereken miktar da yükselir. Siz her ay daha az ücret ödüyormuş gibi hissetseniz de bu fiyatların toplama vurulmuş şekli sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Tüm bu şartlara dikkat ederek kredi başvurusu yaparsanız, ne ödediğinizi ve nasıl ödediğinizi bilerek daha kolay bir yaşam sürdürebilirsiniz.

NKolay Kredi Güvenilir Midir?

Aktifbank, yıllardır internet üzerinden hizmet veren bir banka olduğu için bu tür tartışmalar ortaya çıkmaktadır. Fakat bu bankanın binlerce müşterisi bulunmaktadır. Bu müşteriler bugüne kadar sorun yaşamış olsalardı bankanın şimdiye kadar kapanması muhtemeldi. Arada birkaç şikayet çıkması da gayet normaldir. Bu tür şikayetleri devlet bankalarında bile gözlemleyebilirsiniz. Yıllardır sorunsuz hizmet vermekte olan Aktifbank aracılığıyla NKolay kredi almanız, size bir sorun arz etmeyecektir ve son derece güvenilirdir.

NKolay Kredi Başvurusu Yaptım. Ne Zaman Paraya Ulaşırım?

Başvuru işlemlerinizi tamamladıktan sonra kredi başvurun uz bir onay sürecine girmektedir. Bu süreç 7 ile 10 gün arasında sürmektedir. Maksimum 10 gün süren bu süreçten sonra para kurye aracılığıyla size ulaştırılır. Onay işleminin tamamlanması halinde online bankacılık üzerinden paranız görünür duruma gelecektir.